Правила фестивалю

Загальні правила фестивалю:

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - t-1-1024x201.jpg

1. Вхiд на територію фестивалю здійснюється на платній основі.

2. Формат платного входу можливий у двох варіантах:

  • Попереднє придбання квитків на фестиваль, вартість яких становить 60 грн. Період продажу квитків становить з 01.02.2020 до 29.05.2020. У вартість квитка входить 1 пакет фарби;
  • Придбання квитків вартістю 50 грн безпосередньо на фестивалі (фарба не включена).

3. Один квиток розрахований на один день перебування на фестивалі.

4. На вході видається кольорова стрічка на руку. Не знімайте та не губіть її. У разі втрати стрічки охорона фестивалю супроводить вас до каси для придбання вхідного квитка. Дані міри вживаються для запобігання шахрайських дій.

5. Обмін квитка на фарбу ви можете здійснити на території дозволеній для розкидання фарби (виділена окремо на план-схемі фестивалю).

6. Запуски фарби дозволяються лише на спеціально відведеній зоні біля сцени. В разі розкидання фарби в інших місцях ваш вхідний квиток анулюється. Охорона фестивалю супроводить вас на вхід, де ви повторно зможете придбати квитокдля відвідування фестивалю.
У разі повторного порушення даного правила ви зобов’язуєтесь покинути територію фестивалю без права повернення в день порушення.

7. З метою забезпечення безпечного відпочинку на території фестивалю на вході на територію ви повинні пред’явити охороні фестивалю особисті речі, сумки та ін. Також, охорона із власного огляду на території фестивалю може перевіряти ваші речі. Дані заходи проводяться для забезпечення безпеки всіх відвідувачів фестивалю.

8. На території фестивалю дозволяється використання фарби, що пройшла всі відповідні перевірки на вміст, якість, має всі реєстраційні документи та є офіційно затвердженою фарбою фестивалю. Будь-яка інша фарба невідомого походження та складу забороняється для використання на території події.

9. На територію фестивалю забороняється приносити:

  • Сипучі речовини невідомого походження (фарба, мука, перець та ін.);
  • Аерозольні балони з різними речовинами;
  • Ріжучі та колючі предмети;
  • Алкогольні напої;
  • Вибухонебезпечні речовини, піротехніку;
  • Речовини заборонені законодавством України.

10. Забороняється будь-який вид торгівлі або рекламної діяльності без погодження з Організаторами.

11. Організатори фестивалю залишають за собою право використовувати всі фото і відеоматеріали з участю відвідувачів фестивалю без їх згоди.

12. Організатори заходу не несуть відповідальності за втрачені речі, залишені без нагляду.

13. У випадку травми або будь-якого нещасного випадку вам необхідно звернутися до медичних працівників фестивалю або до Організаторів. Місце знаходження медпункту позначене на карті.

14. У випадку пронесення та використання на території фестивалю фарби невідомого походження, яка не є затвердженою як офіційна фарба фестивалю, охорона в примусовому порядку залишає за собою право супроводити порушника за територію фестивалю, анулювати його квиток, заборонити йому вхід на територію до кінця проведення фестивалю. Всі сипучі речовини вилучити.

15. Вживання алкоголю на території фестивалю забороняється.

16. Вам може бути відмовлено у вході на територію фестивалю, якщо Ви:

  • перебуваєте в стані алкогольного спяніння;
  • в разі неадекватної поведінки (з огляду Організатора).

17. Розкидати використані пакети із фарби та інші предмети по території суворо забороняється. Для цього на території будуть присутні сміттєві баки. І пам’ятайте, викинувши сміття не в урну – не забудьте рохнути!

18. Квитки ви можете придбати в авторизованих точках продажу. Остерігайтесь підробки. У випадку виявлення шахраїв, прохання надати Організатору всю необхідну інформацію.

19. Куплені квитки підлягають поверненню тільки у разі відміни заходу.

20. Зіпсований бланк квитка обміну та поверненню не підлягає, загублені квитки не відновлюються.

21. Купуючи квиток, ви погоджуєтеся з правилами фестивалю Holi Dance Uman.