Питання / Відповіді

Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання, які задають нам учасники фестивалю. Також, ви маєте змогу задати власне запитання, яке вас найбільше цікавить.


Як одягатися на фестиваль фарб?


Ми за те, щоб вам на фестивалі фарб було затишно і комфортно. Тому ви можете приходити в тому одязі, в якому вам буде зручно відпочивати.

Організатор

Чи можна приходити на фестиваль фарб з дітьми?


Ми раді гостям будь-якого віку. Але, збираючись на фестиваль фарб з маленькою дитиною, ви повинні самостійно прийняти рішення, чи вам і малюкові буде комфортно. Це свято з великою кількістю гостей, розважальних ігор та атракціонів. Тому цікаві заняття знайдуться і для маленьких учасників фестивалю.

Організатор

Відпирається фарба від одягу і чи змивається з шкіри?


Так, фарба відпирається від будь-якого одягу, навіть білого. Ми рекомендуємо одягати на фестиваль той одяг, який не шкода. На всякий випадок. Але, повторимося, ми даємо гарантію, що наша фарба відпирається. Фарба – так, бруд – можливо. З шкіри фарба також змивається добре. Особливо добре, якщо ви ще й використовуєте мило і мочалку.

Організатор

Як виглядає фарба і з чого зроблена?


Суха фарба для фестивалю абсолютно безпечна і гіпоалергенна, пройшла сертифікацію і клінічні випробування. Тим, хто схильний до алергії, варто попередньо проконсультуватися з фахівцями. Виглядає вона як кольоровий сухий порошок, який дуже добре пилить.

За час проведення фестивалів з використанням нашої фарби не зафіксовано жодного звернення за медичною допомогою.

Організатор

Чи є у вас всі документи на фарбу?


Так, у нас є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи про те, що фарба відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України.

Організатор

Чи потрібно купувати квиток, щоб прийти на фестиваль фарб?


Так, вхід на фестиваль здійснюється на платній основі. Вхід за попередньо купленими квитками коштує 60 грн (у квиток входить один пакет фарби ємкістю 100 г). Вхід безпосередньо в день фестивалю коштує 50 грн (без пакету фарби).

Придбати попередньо квитки ви можете в Організаторів або в авторизованих точках продажу.

Організатор