Відгуки

Відгуки про “Holi Dance Uman”:


Колектив “Енергія”

м. Тальне, керівник Ірина Присяжнюк

Мій колектив “Енергія”щиро вдячний організаторам фестивалю HOLI за позитивні емоції, феєричність, комфортні умови. Ми весело провели час, діти порозважались, проявили себе в танцях. Дякуємо за нагороди!!Чекаємо наступне свято душі!!


Студія сучасного танцю “Fresh beat band”

м. Київ, керівник Альона Антипенко

Дуже класний фестиваль Holi Dance Uman, все дуже сподобалось і дітям, і батькам! Всі діти отримали грамоти, медалі, фарбу. Організатори оперативно вирішували всі питання! Провели в Умані два дні, організатори допомогли із розміщенням і харчуванням, було комфортно і смачно) Із задоволенням провели час на фестивалі та відвідали «Софіївку»! Ще раз дякуємо!!!


Студія танцю VikNik

м. Умань, керівник Ася Петриченко

Holi Dance фестиваль танцю і фарб полонив нашу студію VikNik своєю гостинністю, сильною організацією і штурмом позитивних емоцій 💥 Це не просто сухий конкурс, де команда приїхала станцювала, отримала медальки і поїхала додому. Тут все набагато яскравіше, живіше і емоціям є де розійтися 😄💃 Учасники мають змогу взяти участь у битві з фарбами, відвідати майстер-класи мехенді, побувати на святі морозива та ще й потанцювати на дискотеці під відкритими небом))) Наша команда брала двічі участь у цьому фесті і ми хочемо ще!!! Тому рекомендую👌


Танцювальний колектив «Формула танцю»

м. Біла Церква, керівник Анна Куркова

Конкурс з хореографії «HoliDanceUman» подарував нашому колективу «ФОРМУЛА ТАНЦЮ» з Білої Церкви незабутні позитивні враження як від самого конкурсу, конкуренції, атмосфери, так і від драйвового сучасного ведучого, справедливих жюрі, а також яскравих кольорових фарб це було дуже Круто! Спасибі організаторам за такий чудовий день і враження! Ми з нетерпінням чекаємо наступного конкурсу, сподіваюсь, ще з крутішими фішечками!


Хореографічний колектив «Крок вперед»

м. Умань, керівник Вікторія Глобчак

Брали участь у конкурсі у 2018 році.Сподобалось поєднання танцювального фестивалю із святом фарб. Діти отримали масу задоволення від кидання фарбами, яскравого різнокольорового настрою.


Танцювальний колектив «Чудики»

м. Київ, керівник Світлана Щолокова

Ми з нетерпінням чекаємо 1 червня, щоб провести перший день літа так само яскраво як минулого року! Фестиваль «Holi Dance Uman» став неймовірним початком нашого літа. Чудова організація, яка дозволила дітям не просто прийняти участь у змаганнях, але й відвідати відому неперевершену «Софіївку». Класна сцена, професійні сучасні судді, ведучий, який заряджає своєю енергетикою. Ну і на завершення яскраве видовище з запуском фарб холі! При чому учасником цього свята може стати кожен. Ще раз дякуємо організаторам і чекаємо нової зустрічі!


Суддя фестивалю Holi Dance Uman 2018 Кирило Головкін

Дуже крута подія в одному з найкрасивіших міст України! Танцювальний марафон для колективів, різноманітні конкурси, розважальні шоу, смачна кухня, і, нарешті, шоу з фарбами холі! І все це прямо на вході до красивого Софіївського парку. Того року навіть ми були в фарбі, настрій і заряд емоцій на рік вперед. Всіх чекаємо і в цьому році, упевнений, що організатори ще вище піднімуть планку фестивалю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *